Please wait

O nás

Společnost Cliniclab Diagnostic Kits byla založena jako distributor diagnostických kitů (reagenčních souprav) předních světových výrobců, které se používají v medicínských laboratořích po celém světě.

Díky dlouholetým zkušenostem s laboratorní prací a vedením laboratoře, jakož i díky zkušenostem s distribucí reagencií a obchodním kontaktům, rozumíme laboratorní problematice komplexně t.j. nejen z pohledu obchodní firmy, ale také z pohledu laboratoře.

Výsledkem jsou naši spokojení zakazníci v privátních a nemocničních laboratořích klinické biochemie, klinické imunochemie, hematologie a mikrobiologie.

Produkty

Nabízíme originální diagnostické kity pro vaše analyzátory (kity od stejného výrobce, které již používáte ve své laboratoři), takže si můžete být i nadále jisti jejich bezproblémovým provozem. Jediný rozdíl je v "optimalizované" ceně kitů pro vaši laboratoř.


Co to znamená?

Naše ceny mnoha diagnostických kitů jsou nižší díky jejich promyšlenému nákupu a prodeji po jednotlivých parametrech (testech). To znamená, že na př. některé tumormarkery mohou mít výrazně nižší cenu než je vaše současná cena za tentýž produkt (i se stejným číslem šarže a datem expirace).

Pro určení optimální ceny kitů pro vaši laboratoř je nezbytná spolupráce a důvěra, protože na stanovení ceny kitů jednotlivých parametrů se můžete podílet i Vy.


Prosím, vyplňte náš kontaktní formulář a my se s Vámi co nejdříve zkontaktujeme.

Kontaktujte nás

www.cliniclab.eu

+421 911 882495

info@cliniclab.eu

Odeslat zprávu